30-31 травня 2017 р. в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся семінар для викладачів у межах проекту Erasmus Plus02 Червня 2017р.

30-31 травня 2017 р. в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся семінар для викладачів у межах проекту Erasmus+«Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.

З вітальним словом виступив проректор з міжнародних зв’язків КНЕУ, професор Віктор Чужиков.

Особливості підготовки викладачів у Німеччині презентував професор Університету Констанц (Німеччина) Томас Дайсінгер (Thomas Deiβinger).

Про практичну підготовку викладачів економічних дисциплін розповів професор Віденського університету економіки та бізнесу (Австрія) Йозеф Афф(Josef Aff).

Практичні заняття на тему «Мотивація у сфері професійної освіти та навчання» провів професор Університету Валенсії (Іспанія) Фернандо Маруенда-Флуікса (Fernando Marhuenda-Fluixá).

Проблематику політики культурного різноманіття та освіти в державному секторі було розглянуто на практичних заняттях з професором Університету Валенсії (Іспанія) ЙоаномАнтоні Апарізі Ромеро (Joan Antoni Aparisi Romero).

Учасники семінару мали змогу вивчити досвід іноземних колег щодо підготовки викладачів, обмінятися думками, опрацювати інструменти підвищення мотивації студентів до навчання та врахування культурних особливостей студентів.

У кінці семінару учасники були нагороджені сертифікатами.