Щорічні стажування в Австрії14 Березня 2016р.

European Centre for Modern Languages
Дедлайн: 31 марта 2016
Грант: € 720 на місяць
Коли: 2 шестимісячні стажування в рік
Де: Грац, Австрія
Опис
Європейський Центр Сучасних Мов (European Centre for Modern Languages) є інститутом при Раді Європи в Граці, Австрія. Центр функціонує як каталізатор реформ в галузі викладання і вивчення мов. У співпраці з провідними світовими експертами ECML розробляє 4-річні програми, орієнтовані на ключові освітні питання, які потребують невідкладних рішень.
Центр організовує міжнародні стажування з 1997 року. Запрошення молодих фахівців з усієї Європи приєднатися до команди організації протягом короткого періоду посилює роль центру як місця міжнародного співробітництва та сприяє атмосфері міжкультурного навчання.
Області стажувань
Два рази на рік Центр пропонує стажування тривалістю близько 6 місяців. Стажери можуть вибрати основні області, в яких вони хотіли б отримати додаткові навички та знання:
1. Організація заходів та зустрічей
2. Робота з документацією і внутрішніми ресурсами
3. Робота з веб-сайтом центру.
4. Фінанси і загальне управління
Всі стажери отримуватимуть стипендію від Центру в розмірі приблизно 720 євро в місяць. Крім того, 230 євро буде виплачено в якості часткової компенсації витрат на відрядження.
Стажери отримують офіційний лист про їх зарахування до Центру із зазначенням тривалості і умов стажування. Для отримання національної візи для в'їзду в Австрію цього листа має бути достатньо. Якщо з видачею візи відбуваються які-небудь проблеми, організація може втрутитися і безпосередньо зв'язатися з відповідним посольством Австрії.

Дедлайни
30 вересня - на період з січня по червень наступного року
31 березня - на період з липня по грудень і з вересня по лютий

Вимоги до кандидатів
Для того, щоб подати заявку на стажування, ви повинні використовувати форму на сайті. Кандидати повинні описати свої мовні навички відповідно до Common European Framework of Reference for Languages.
Детальніше на офіційному сайті програми: http://www.ecml.at/Aboutus/Traineeship/tabid/1790/Default.aspx