Конкурсний відбір на семестрове навчання у Віденський Університет Прикладних Наук (Австрія, Відень)29 Березня 2017р.

В рамках Договору про співробітництво, Віденський Університет Прикладних Наук (Відень, Австрія) запрошує студентів на семестрове безкоштовне навчання англійською або німецькою мовою. Конкурсний відбір проводиться для студентів 3х – 5х курсів (також документи можуть подавати студенти 2 курсу 2 семестру), які добре володіють англійською або німецькою мовою (1 місце для англомовних та 1 місце для німецькомовних). Навчання в Університеті здійснюється на основі самофінансування (див. детальну інформацію щодо витрат в інформаційному бюлетені).

Необхідні документи для проходження конкурсного відбору:

1.  Сертифікат IELTS/TOEFL/TestDaf або рекомендаційний лист від викладача англійської або німецької мови (не нижче рівня В2). Апліканти проходитимуть співбесіду англійською або німецькою мовою незалежно від поданого сертифікату або рекомендаційного листа.

2.  Навчальна картка.

3.  Середній бал навчальної картки за 100-бальною шкалою.

4.  Мотиваційний лист (англійською або німецькою мовами).

5.  Резюме (англійською або німецькою мовами; надати інформацію про участь в конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).

Пакет документів необхідно подати до:

-        06 квітня 2017р. на осінній семестр.

Інформаційний бюлетень BFI VIENNA

Пакет документів подати в Центр міжнародної академічної мобільності (каб. 218)