Конкурсний відбір студентів на навчання у Варшавській школі економіки11 Вересня 2017р.

В рамках Договору про співробітництво, Варшавська школа економіки (Польща) запрошує студентів на семестрове безкоштовне навчання англійською мовою. Конкурсний відбір проводиться для студентів 3-х курсів (також документи можуть подавати студенти 2 курсу 2 семестру), які добре володіють англійською мовою (1 місце).

Необхідні документи для проходження конкурсного відбору:

1.  Сертифікат IELTS або TOEFL (не нижче рівня В2). Якщо сертифікату немає, студент представляє свій мотиваційний лист у виді презентації (ppt). Регламент - 10 хв.

2.  Навчальна картка.

3.  Середній бал навчальної картки за 100-бальною шкалою.

4.  Мотиваційний лист (англійською мовою).

5.  Резюме у форматі Europass зразок (англійською мовою; надати інформацію про участь в конференціях, олімпіадах та інші позанавчальні надбання).

Пакет документів необхідно подати до:

-       02 жовтня 2017р. (включно)