Оголошено початок відбору на участь в Українській школі політичних студій 2017 року23 Січня 2017р.

Дедлайн: 2017-02-19

Страна: Ukraine

Область наук: Политология

Типгранта: Educational contestSummer school

Веб-сайт: http://usps.org.ua/index.php/ua/news-ua/item/207-vidbir-2017-rozpochato

З 03 січня до 19 лютого 2017 року триває реєстрація аплікантів конкурсу на участь у програмі Української школи політичних студій - одного з найуспішніших мережево-освітніх проектів України, який за 11 років об’єднав більше 380 представників успішної молоді з різних сфер – держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, представників творчих професій та громадських діячів. Під час навчання в УШПС у 2017 році відібрані слухачі матимуть можливість взяти участь у чотирьох сесіях: три національні сесії відбудуться в Україні (Київ, Одеса, Львів) та одна міжнародна (Всесвітній Форум Демократії) – у Раді Європи (Страсбург, Франція). Програма проходить за підтримки Ради Європи.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

• мають значні професійні досягнення у сфері політичної, громадської, творчої, наукової та підприємницької діяльності, журналістики, політики, юриспруденції;
  • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності;
  • є громадянами України віком до 35 років, які мають вищу освіту;
  • знання іноземних мов є додатковою перевагою.

Дізнатися про умови вступу та заповнити анкету можна тут.