Cтипендії для навчання та стажування у вищих навчальних закладах Словацької Республіки31 Березня 2016р.

Заявки приймаються до 20 квітня 2016 року.

Повідомляємо, що Українські студенти, аспіранти та викладачі вищих навчальних закладів можуть претендувати на отримання стипендії для навчання та стажування у вищих навчальних закладах Словацької Республіки.

Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів в вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

• Безкоштовне навчання;
  • Виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  • Проживання у студентських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий – копії).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в СР 2016».

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети-заяви.

Анкета-заява також розміщена на веб-сайті Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки: