МОН Республіки Болгарія виділяє 5 місць для участі у літніх семінарах з болгарської мови, літератури та культури 201729 Березня 2017р.

Відповідно до Протоколу про співробітництво та обмін між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти та науки Республіки Болгарія, МОН Болгарії виділяє 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури.

Семінар проводитиметься у Великотирновському університеті ім. Св. Кирила та Мефодія у період 17.07 – 06.08.2017 (2 місця) та Софійському університеті ім. Св. Климента Охридського у період 16.07 – 05.08.2017 (3 місця).

Перевага буде надаватись тим кандидатам, які вивчають болгарську мову, літературу та культуру.

Болгарська сторона забезпечує учасників безкоштовнимхарчуванням, проживанням, навчальною та культурною програмами. Транспортні витрати до місця проведення курсів та у зворотному напрямку, а також медичне страхування – за рахунок учасників.

Перелік необхідних документів:

Ці документи необхідно надіслати до 30 квітня 2017 року за адресою:  Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції. Документи просимо залишати у скриньці для кореспонденції.

Скановані варіанти документів просимо також надіслати на електронну адресу ukrainemon@gmail.com, зазначивши в темі листа «Літній семінар Болгарія 2017».

Інформаційне джерело: