Прийом заявок на участь у конкурсі проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю25 Липня 2016р.

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 500 тис. грн.

На фінансування проектів від польської сторони виділено – 3 800 000 злотих.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Заявки можуть бути подані неприбутковими організаціями, діяльність яких спрямована на розвиток молоді, зокрема:

• навчальними закладами;
  • комунальними установами;
  • інститутами громадянського суспільства.

Юридичні особи, зареєстровані в Україні подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Юридичні особи, зареєстровані в Польщі, подають заявки на участь у конкурсі до Фонду розвитку системи освіти Польщі. Умови подачі заявок за посиланням.

Польські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Фонду розвитку системи освіти Польщі, повинні мати партнерську організацію в Україні та надати відомості про неї при подачі документів.

Подача документів на участь у конкурсі:

Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий на офіційному бланку організації до Мінмолодьспорту до 18:00 (за Київським часом) 5 серпня 2016 року.

Пакет документів має містити:

• заявка;
  • копії установчих документів.

Заявки подаються у друкованій формі за адресою м. Київ, вул. Еспландна, 42 к. 418 та в електронній формі (kravchenko@msms.gov.ua).

Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурсу, не повертаються.

Телефон для довідок: 044-287-24-57.

Пріоритети конкурсу 2016 року:

• зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і толерантності серед молоді;
  • залучення молоді з обмеженими можливостями у спільні ініціативи;
  • розповсюдження європейських цінностей і досвіду євроатлантичної співпраці;
  • підтримка громадянської активності серед молоді;
  • вивчення спільного минулого, боротьба з упередженнями і стереотипами в розумінні спільної історії та у сучасних відносинах.

Види проектів та заходів, які можуть бути подані на конкурс:

• обміни молоддю;
  • семінари з підготовки і розвитку двостороннього партнерства;
  • молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі, тощо);
  • інформаційно-просвітницькі проекти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо).

Умови реалізації проектів:

Тривалість одного проекту повинні бути не менше 5 днів та не більше 10 днів, не враховуючи днів приїду і від’їзду учасників проекту підготовчого етапу та підготовчого візиту.

Проекти можуть бути реалізовані як в Україні, так і в Польщі.

Кількість учасників проекту повинна становити не менше 10 осіб (по 5 осіб з кожної країни), у тому числі супроводжуючі чи керівники групи. Кількість учасників проекту з України та Польщі має бути рівного.

Підготовчий візит може тривати 2-4 робочих дні, участь у якому беруть не більше 6 учасників (по 3 особи з кожної країни).

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете за посиланням – УМОВИ І ДОДАТКИ.

Хто та коли прийме рішення про переможців конкурсу?

Рішення про переможців конкурсу приймає Українсько-Польська Рада обміну молоддю. Склад Української частини Ради затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України 30 березня 2016 року № 241.

Рішення щодо переможців буде прийнято до 10 вересня ц. р. під час проведення чергового засідання Ради.

Після проведення засідання перелік переможців конкурсу буде розміщено на сайті Мінмолодьспорту.

До складу Ради входять:

Українська сторона:

• Олександр Ярема – заступник Міністра молоді та спорту;
  • Олена Бекереньова – директор благодійного фонду Богдана Гаврилишина;
  • Анатолій Матвієнко – народний депутат України;
  • Остап Семерак – Міністр екології і природних ресурсів.

Польська сторона:

• Маженна Драб – заступник Міністра освіти, головуюча ради;
  • Марчін Пшидач – заступник директора бюро закордонних справ в адміністрації Президента Республіки Польща;
  • Мажена Махалек – депутат сейму Республіки Польща;
  • Павел Пошитек – генеральний директор Фонду розвитку системи освіти.

Як знайти партнера з Польщі або стати партнерською організацією для польської сторони?

Інформацію про партнерські організації Польщі можна знайти за посиланням.

Користуючись даним сайтом, можна також залишити свою заявку для пошуку потенційних партнерів.

Джерело: Міністерства молоді та спорту України.