Прес-реліз щодо проведення Інформаційного дня в рамках виконання міжнародного грантового Проекту TEMPUS «Розвиток та вдосконалення університетського управління в галузі міжнародних зв’язків»01 Жовтня 2015р.

29 вересня 2015 року Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана проводив інформаційний день в рамках виконання міжнародного грантового проекту TEMPUS «Розвиток та вдосконалення університетського управління в галузі міжнародних зв’язків» (UNIVIA) 543893- TEMPUS – 1 – 2013 – 1 – AZ – TEMPUS – SMGR.

Програма заходу передбачала обговорення етапів виконання проекту університетів-партнерів та перспективи удосконалення роботи центрів міжнародних зв’язків у контексті забезпечення міжнародної академічної мобільності. Учасниками інформаційного дня були представник європейського університету-партнера – Університету м. Малага, Іспанія – проф. Хуан Антоніо Перлез Рошель, представник гранхолдера – Азербайджанського Економічного Університету, м. Баку, Азербайджан – пані Афет Алекперова, представник українського університету- партнера – Полтавського університету економіки і торгівлі – директор міжнародного науково-освітнього центру Рева Ольга, директор Національного Еразмус Плюс Офісу пані Світлана Шитікова.

Захід відкрив вітальним словом проректор з міжнародних зв’язків проф. Чужиков В.І. Директор Центру міжнародної академічної мобільності Євгенія Коломієць-Людвіг презентувала доповідь про результати реалізації проекту та план дій на останній рік проекту. Представники університетів- партнерів поінформували про хід виконання завдань проекту у їх вищих навчальних закладах.

Дякуючи активній участі представників відділів/ центрів міжнародних зав’язків та інших структурних підрозділів, що відповідають за міжнародну академічну мобільність вищих навчальних закладів м. Києва, відбувся жвавий обмін досвідом та обговорення нагальних питань забезпечення діяльності міжнародних відділів.