Стипендіальна програма німецької економіки для України оголошує набір студентів для проходження практики у Німеччині12 Травня 2017р.

УМОВИ УЧАСТІ

Випускники або студенти, які закінчили два роки навчання за такими напрямами: сільське господарство, фінанси, математика, менеджмент, економіка, логістика, машинобудування, економічна інформатика, мехатроніка, цивільне та промислове будівництво, електротехніка, програмування, хімія, біологія тощо. Вікове обмеження для стипендіатів – 30 років. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою.

Стипендіальна програма розпочнеться 1 лютого 2018 року і триватиме від трьох до п’яти місяців. Період подачі заявок з 01.04 до 31.05.2017 на сторінці: www.InternshipProgramme.de

Програма має на меті надати українським студентам можливість пройти виробниче стажування на провідних підприємствах Німеччини та здобути у такий спосіб цінний практичний досвід. Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ) та підтримується Німецьким товариством економічної співпраці (GIZ).

Східний комітет німецької економіки (Ost Ausschuss, Берлін)

Stefan Kägebein, керуючий програмою

s.kaegebein@bdi.eu

Teл.: +49 30 206 167 113