Відкрито набір на літню школу!23 Березня 2017р.

До уваги студентів І-ІІІ курсів, які володіють німецькою мовою!!!

З 9 по 30 липня 2017 р. планується проведення літньої школи

спільного проекту Університету Клагенфурт (Австрія: Alpen-AdriaUniversitätKlagenfurt) та Київського економічного національного університету імені Вадима Гетьмана.

Протягом цього періоду учасники школи – українські та австрійські студенти – проживають в гуртожитку, спільно навчаються та проводять дозвілля. Програма передбачає два навчально-пізнавальних тижні у Києві, відвідання Львова та один тиждень у Харкові.

Збір на часткове покриття витрат на харчування, проживання в гуртожитках, переїзди складає 100 євро.

Відбір студентів (співбесіда) на участь в австрійсько-українській літній школі відбудеться 19 травня 2017 р. (Час та місце будуть повідомлені додатково.)

Запис на участь у відборі відбувається на кафедрі німецької мови – кім. 506.

Враження Всеволода Клівака, студента ІІІ курсу факультету інформаційних систем і технологій, учасника літньої школи у 2016 р.:

«Я хотів би поділитися своїми враженнями від «Австрійсько-української літньої школи». Це дуже гарна можливість покращити свою німецькумовута гарно провести час, і ось три причини для цього.

По-перше, школанадаєможливість подорожувати. Цей проект існує вже давно, але КНЕУ стало його учасникомтільки минулого,2016 року. Ми провели 2 тижні в Києві, один уікенд у Львові та ще тиждень у Харкові. Сподіваюсь, що у вас у майбутньому буде можливість поїхати влітку в Клагенфурт, але,щонайменше,відвідати великі міста України теж цікаво.

По-друге, школанадаєможливість вивчати німецькумовуз викладачамиз Австрії. Тобто забезпечується кваліфіковане навчання запрограмою для різних рівнів володіннямовою.

Останній та найголовніший момент – це неформальне спілкування з носіями мови, а саме австрійцями. Саме цей момент найбільш важливий для покращення мови. Тут можна вивчити сленг та зрозуміти, що німецька може бути різною, з різними акцентами й діалектами. Ви також познайомитесь з австрійською культуроюта її особливостями.

У підсумку скажу, що цей проект дає вам можливість для отримання нового досвіду, гарно проведеного часу та нових знайомств. Ви не пожалкуєте, якщо станете частиною «Австрійсько-української літньої школи». Щасти!»