Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Заходи бібліотеки

До уваги користувачів!

           У 2014 році відділ культурно-просвітницької роботи планує організацію та проведення наступних заходів:

  • засідання літературного клубу та літературної вітальні;
  • творчі зустрічі з письменниками;
  • Дні спеціаліста (зустрічі з представниками різних професій);
  • екскурсії по бібліотеці;
  • заняття-консультації з питань користування допоміжно-пошуковим апаратом бібліотеки для студентів-першокурсників, магістрантів та всіх бажаючих.

Додаткова інформація за адресою: вул. Дегтярівська, 49-г, 2-й поверх, кімн. 204, тел. (044) 503-84-43.

Заходи 2014 р.

Засідання літературної вітальні:
26 лютого - "Поет і кохання" (до 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка) переглянути відеозвіт

Засідання літературного клубу:

Заходи 2013 р.

Засідання літературної вітальні:

 Засідання літературного клубу:

Зустріч "Всі перечитуємо "Атлант розправив плечі" - 12.10.2013 р. о 14.00, корпус бібліотеки, кімн. 509.

 

Зустріч "Обговорюємо світовий Best Seller Роберта Т. Кійосакі" - 22.06.2013 р. о 14.00, корпус бібліотеки, кімн. 509, додаткова  інформація за електронною адресою: http://vk.com/feed#/useful_reading

Зустріч "Золота бібліотека фантастики"- тетралогія Орсона Скотта Карда "Игра Эндера" (корисне читання) - 25.04.2013 р. о 18.00, корпус бібліотеки, кімн. 509.

Зустріч "Всі перечитуємо "Тріумфальну арку" (корисне читання) - 28.02.2013 р. о 18.00, корпус бібліотеки, кімн. 609, додаткова інформація за електронною адресою: http://vk.com/event49606636

    28 лютого в приміщенні бібліотеки КНЕУ відбулось обговорення книги Еріха Марії Ремарка «Тріумфальна арка», одного з найбільш відомих і читаних німецьких письменників двадцятого століття.
    Пишу про час, який пройшов по людях, наче по рейках... Е. М. Ремарк
  
  Чому саме «Тріумфальна арка»?
    Є книги, які довго не відпускають, і про які хочеться говорити. Головний герой "Тріумфальної арки" - колишній солдат, а нині вигнанець, що утік з фашистського концтабору і тепер нелегально живе і працює в Парижі. І хоча Равік не раз бачив смерть - і на полі бою, і на операційному столі (бо він хірург), - на порозі всесвітньої катастрофи, якою стала Друга світова війна, розв’язана фашистами, він якось по-новому починає шанувати життя, "навіть ту іскру життя, що жевріє в черв’якові..." Бо захист, збереження "іскорки життя" - це найважливіша програма не тільки для героя книжки, а й для самого письменника.
     Зустріч була проведена бібліотекою КНЕУ з ініціативи студентки 4 курсу Анастасії Загороднюк. На заході були присутні студенти нашого вузу та запрошений психолог Білова Наталія. Психолог допомагала  присутнім розібратися  не лише в характерах героїв та  їх поведінці  в неоднозначних ситуаціях, а й в глибинах власної душі. Всі мали змогу обмінятися думками про прочитане і виступити зі своїми побажаннями, поспілкуватися з однодумцями. Обговорення книги  пройшло в чудовій обстановці із запитаннями та відповідями, аналізом окремих сюжетних ліній та характеристикою головних героїв. Присутні порушували  болючі проблеми сучасності, відображали  своєрідний погляд людини, яка вкладає у кожне слово радість та біль свого серця.
     До заходу в бібліотеці була представлена книжкова виставка «Останній романтик», присвячена творчості Еріха Марії Ремарка.
    Незабаром відбудеться наступна зустріч. Яку  книгу будемо обговорювати? Дата проведення заходу? На ці питання Ви отримаєте відповідь на сайті бібліотеки: http://lib.kneu.edu.ua/ua/ (рубрика "Заходи бібліотеки"), за телефоном (044) 503-84-43, або в соціальній мережі Вконтакті за адресою: http://vk.com/event49606636.
А можливо це буде саме ваша улюблена книга! Чекаємо на ваші пропозиції.

Завітайте до нашої бібліотеки, де Вас завжди чекають!

Остання редакція: 14.01.15