Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Дари

Колектив щиро вдячний:
Кириленко Сергію Анатолієвичу - заступнику декана обліково-економічного факультету, який передав до бібліотеки 31 прим. книг;
Савлуку Михайлу Івановичу - професору кафедри банківської справи університету, який передав до бібліотеки 29 прим. книг.

 У березні 2013 р. анонсовано два цікавих видання, які були подаровані бібліотеці авторами цих книг:
Нелеп В. М. Економіка і мистецтво - посібник з естетичного виховання студентської молоді та гуманізації економічної освіти.

 

 

Wiehn E. R. MenschWerdenn: Dem Leben seinen Sinn geben Erinnerungen. 1937-2012.
Інші книги Ергарда Роя Віна у бібліотеці:
Він Е. Р. Німецько-українська співпраця : будівництво мостів з Європи в Європу протягом 1989-2009 рр.:  університетський, гуманітарний, публіцистичний та людський виміри  [Електронний ресурс] : [пер. з нім.]  / Ергард Рой Він ; з вступ. сл. А. І. Смислова, О. Ф. Іванова, В. М. Коваленка та Гельмута Генгстлера. - К. : КНЕУ, 2009. - 160 с. : фото. - Загл. с титул. екрана. - Електрон. версія друк. видання . - ISBN 978-966-483-249-3.
 

 

У жовтні 2012 р. бібліотека експонувала виставку "Книги, подаровані читачами КНЕУ", присячену всім дарувальникам. Читачі могли переглянути книги, які були подаровані останні декілька років, у холі читального залу професорсько-викладацького складу (к. 409).

 

 

 

Остання редакція: 01.12.14