Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Визначилися гросмейстери КНЕУ20 Жовтня 2016р.

Визначилися гросмейстери КНЕУ 2016/2017н.р.

У рамках ХХХХIIспартакіади КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, на протязі жовтня були проведені змагання серед студентів, а саме турніри з шашок та шахів.

Першим, 13.10.2016, відкриваючи спартакіаду, пройшов турнір з шашок. У ньому прийняли участь студенти всіх факультетів нашого університету. Запекла боротьба та інтрига зберігалася до самого кінця змагань, адже ніхто не хотів поступатися. Авжеж найзапеклішою була боротьба між першою трійкою команд учасників, а саме МЕіМ, Маркетинг, ОЕФ. Команда факультету маркетинг нажаль поступилися одразу обом суперникам і посіла IIIмісце, а ось у фіналі напруга була шалена. Минулорічні чемпіони (МЕіМ) понад усе хотіли відстояти свій титул, але на заваді, в цьому році, їм стала команда ОЕФ, яка у дуже запеклій боротьбі, таки змогла вибороти перше місце. Отже Iмісце– ОЕФ, II– МеіМ,III– Маркетинг.

19-20.10.2016  пройшли другі, за розкладом спартакіади, змагання з шахів. В турнірі також були представлені всі факультети КНЕУ. Протягом першого дня проходили ігри групового етапу, які виявили фіналістів. На цей раз найзапеклішою боротьба вийшла при розіграші IIта IIIмісць, так як команда факультету міжнародної економіки, в котрий раз підтвердила, що є найсильнішою командою з цього виду спорту у нашому університеті. Проте команда Маркетингу та Юр.фак розіграли дуже напружені партії, де використали майже весь відведений час. У цьому протистоянні сильнішими виявилися представники Юр.фак, виборовши IIмісце. Маркетинг – III.

Обидва турніри були проведенні на належному рівні, і показали що настільні ігри бувають видовищними та запеклими. Кафедра фізичного виховання висловлює подяку всім учасникам і бажає успіхів в наступних турнірах та змаганнях XXXXIIспартакіади Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.