Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Спортивна робота

Викладачі кафедри постійно організовують комплексну спартакіаду КНЕУ з 10 видів спорту, популярних серед студентської молоді, повноцінну спартакіаду серед професорсько-викладацького складу з 10 видів спорту.  7 збірних команд приймають участь у веукраїнських та міжнародних змаганнях.  В 2014 році студент факультету міжнародної економіки, Батуркін Андрій, під керівництвом свого тренера, Дудко М.В., завоював золоту нагороду чемпіонату світу з класичного жиму лежачи. Відповідальні за фізкультурно-масову та спортивну роботу протягом року постійно здійснюють контроль за проведенням засідань фізкультурної ради та тренерських рад. Головні судді змагань слідкують за організацією та проведенням Спартакіади серед студентів та Спартакіади «Здоров'я». Відповідальні за фізкультурно-масову роботу на факультетах та головні тренери з видів спорту займаються організацією та проведенням фізкультурно-масової та спортивної роботи зі студентами в позанавчальний час. Голова організаційного комітету, головні тренери команд та відповідальні за фізкультурно-масову та спортивну роботу протягом року відповідають за організацію та проведення Спортивного свята, участь збірних команд КНЕУ у міських та Республіканських змаганнях, займаються забезпеченням освітлення фізкультурно-масової та спортивної роботи в засобах масової інформації.

На базі спортивного комплексу «Економіст» протягом року постійно проходять клубні заняття зі студентами, збірними командами КНЕУ та з професорсько-викладацьким складом та співробітниками. Відвідування даних клубних здійснюється за відповідними розкладами.

Підсумкова таблиця XXXХII Спартакіади КНЕУ ім. Вадима Гетьмана 2016-2017 н.р. (студенти)

№ п.п. Факультет Шашки Наст/т Шахи Дартс  Баскетбол (3*3) Атл.гімн  (чол) Атл.гімн  (жін) Плавання Футбол  Сумма місць Оздоровча гімнастика Загальна сумма очок МІСЦЕ
1 МЕіМ 2 1 1 6 2                
2 ФЕтаУ 6 8 5   1                
3 ФЕФ 4 2 6 2 6                
4 ОЕФ 1 3 4 5 4                
5 Юр.Ф 5 5 2 4 7                
6 ФМ 3 6 3 6 5                
7 ФЕАПК 9 7 8 7 9                
8 ФУП 8 9 9 8 8                
9 ФІСіТ 7 4 7 3 1                

 

Остання редакція: 18.12.16