Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Самохвал Сергій Петрович

Кафедра: Кафедра обліку, контролю та оподаткування агробізнесу
Посада: старший викладач
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 13 років
Біографія:

Народився 18 червня 1980 р. в м. Лубни Полтавської області. В1986 -1995 роках навчався в Лубенській середній школі № 4. У цьому ж році вступив до Лубенського  бухгалтерського коледжу, після закінчення якого отримав диплом з відзнакою молодшого  спеціаліста з бухгалтерського обліку. В 2004 році закінчив Харківський аграрний університет імені В.В. Докучаєва і отримав диплом спеціаліста з обліку та фінасів. У цьому ж році був зарахований до аспірантури Київського національного економічного університету на кафедру обліку, аналізу  та аудиту в АПК,  з 1 вересня 2004 року – на посаду асистента цієї ж кафедри, а з 2008 року - на посаду старшого викладача цієї кафедри.

Викладає дисципліни : "Бухгалтерський облік (загальна теорія)", "Історія бухгалтерського обліку", "Облік тв оподаткування діяльності малих підприємств".

Є активним учасником Спартакіади КНЕУ серед професорсько-викладацького складу, неодноразово займав призові місця з футболу, баскетболу, настільного тенісу у складі команди свого факультету.