Міжнародне стажування викладачів кафедри регіоналістики і туризму Богославець О.Г. та Бойко Н.О. в Республіці Болгарія.24 Травня 2018р.

Протягом тижня викладачі кафедриБогославець О.Г. та Бойко Н.О. з 14 по 20 травня в Болгарії за програмою: «Маркетинг туризму: розвиток туристичного продукту на болгарському ринку». Організація і розвиток туристичного бізнесу в Болгарії.

Організацію і проведення програми взяв на себе туристичний оператор «Турал».

Учасниками стажування були представники із 16 ВНЗ України. В програмі стажування: зустрічі із професорсько-викладацьким складом Економічного університету Варна та Варненського Свободного Університету.

Під час проведення круглих столів за участю керівників університетів піднімалися питання сучасних напрямків підготовки спеціалістів, освітніх програм,стажування студентів за спеціальністю «Туризм».