Зустріч Дмитра Борисова зі студентами24 Травня 2017р.

22 травня в рамках проекту знайомства студентів із найкращими креативними практиками створення та ведення бізнесу «Best practices», що реалізується за ініціативи кафедри регіналістики і туризму, відбулась відкрита лекція власника та бренд-шефа одноіменної мережі ресторанів Дмитра Борисова на тему «Свідомий вибір професії та справи життя».

Попри те, що захід спочатку планувався для студентів за спеціальністю «Туризм», він отримав значний інтерес і з боку молоді різних напрямків підготовки університету.

Цікавий світоглядний виступ Дмитра Борисова про філософію вибору свого професійного шляху, жваве обговорення особливостей ресторанного бізнесу забезпечили комфортну та неформальну атмосферу спілкування одного з найбільш успішних рестораторів України зі студентами КНЕУ.

Маючи величезний успішний досвід ведення ресторанного бізнесу, Дмитро погодився виступити рецензентом навчальних програм кафедри регіоналістики і туризму з дисципліни «Ресторанне господарство» та запросив студентів спеціальності «Туризм» до практичної співпраці.

Усі присутні отримали безліч позитивних емоцій, натхнення та гарний настрій! Дякуємо Дмитру Борисову за це та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!