Підсумки конкурсу студентських наукових робіт «Комерційна логістика», 201724 Травня 2017р.

Цього року на конкурс «Комерційна логістика» було надіслано 20 робіт. Повний список робіт ви можете знайти за посиланням: https://goo.gl/bAz2Wg

Конкурс було організовано в рамках Німецько-Української магістерської програми у галузі логістики (German Ukrainian Master Program in Logistics ).

Усі роботи були зашифровані та передані членам журі у складі:

- Dr. Irina Dovbischuk, University of Bremen

- проф., д.е.н. Олександр Дима, КНЕУ

- проф., д.е.н. Олександ Школьний, УНУС

Варто відзначити, що представлені роботи охоплюють широке коло проблем організації логістики і відображають сучасні аспекти її розвитку. На превеликий жаль, не усі роботи відповідали тематиці конкурсу, проведено недостатнє методологічне обґрунтування та присутні недоліки в процесі аналізу даних.

За результатами оцінювання найкращими були визнані роботи таких студентів з різних вітчизняних університетів:

- Маковей Ольги ( Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету ) з роботою на тему «Маркетингова діяльність підприємства на основі логістичного підходу» за матеріалами Публічного акціонерного товариства «ЖОРНИЩЕ»»;

- Данько Ангеліни ( Сумський державний університет ) з роботою на тему «Оцінка торгівельно-збутових посередників як підґрунтя логістичних рішень співробітництва у маркетингових каналах»;

- Дуднік Беатріси ( Національний університет «Львівська політехніка» ) з роботою на тему «Організація реверсивної логістики тари та упаковки на підприємствах харчової галузі України (на прикладі ГК «Верес»)».

Основні результати досліджень студентів-переможців були висвітлені та обговорені під час Skype конференції, яку було організовано 19 травня 2017 р. об 11.00 за участю членів журі конкурсу та студентів-переможців. Іншим учасниками конкурсу було також запропоновано приєднатися Skype конференції.

Сподіваємося на Вашу участь в інших заходах проекту «Німецько-Українська магістерська програма у галузі логістики», про які можна довідатися на офіційному сайті GUMLog.