27 квітня 2017 року відбулася підсумкова конференція "Наукові розробки молоді на сучасному етапі" IІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Легка промисловість»06 Травня 2017р.

27 квітня 2017 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулася підсумкова конференція "Наукові розробки молоді на сучасному етапі" IІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Легка промисловість». Наш університет цього року представляли студенти магістерської програми "Менеджмент підприємницької діяльності" Андрій Дончук та Роман Сердюк які вибороли ІІ місце у конкурсі! Вітаємо переможців та їх наукового керівника к.е.н., доцента кафедри економіки підприємств Литюгу Юлію Володимирівну і бажаємо подальших успіхів у реалізації інноваційних ідей!

Грамотою Української асоціації підприємств легкої промисловості біла відзначена наукова робота студента магістерської програми "Менеджмент підприємницької діяльності" Кирила Рєпіна - науковий керівник к.е.н., доцент кафедри економіки підприємств Шергіна Лідія Антонівна. А також грамоту за актуальність теми та високий рівень виконання наукової роботи отримала студентка 4 курсу спеціальності "Економіка підприємства" Маргарита Ільків - науковий керівник д.е.н., професор кафедри економіки підприємств Рєпіна Інна Миколаївна.