17.05.2017 р. відбувся захист кандидатської дисертації на тему “Ефективність забезпечення діяльності підприємства” Теплюк Марії Анатоліївни18 Травня 2017р.

05.2017 р. відбувся захист кандидатської дисертації за спеціальністю 08.00.04 – Економіка і управління підприємствами (за видами економічної діяльності) на тему “Ефективність забезпечення діяльності підприємства (за матеріалами підприємств пивоварної промисловості України")” аспірантки кафедри економіки підприємств - Теплюк Марії Анатоліївни.

Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємств - Швиданенко Генефа Олександрівна.

Офіційні опоненти:

- доктор економічних наук, професор

Марченко Валентина Миколаївна

Національний технічний університет України

“Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”

професор кафедри економіки і підприємництва

- кандидат економічних наук, доцент

Шаманська Олена Ігорівна

ДВНЗ “Вінницький національний аграрний університет”, декан факультету економіки та підприємництва

Колектив кафедри економіки підприємств щиро вітає Марії Анатолівну та її наукового керівника – Генефу Олександрівну із успішним захистом кандидатської дисертації! Бажаємо подальших наукових досягнень, успіхів та натхнення!