18-20 травня 2017 року відбулась IV Міжнародна наукова практична конференція “Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: виклики постіндустріальної економіки” , присвячена 200-річчю Національного університету “Львівська політехніка24 Травня 2017р.

18-20 травня 2017 року відбулась IV Міжнародна наукова практична конференція “Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: виклики постіндустріальної економіки” , яка була присвячена 200-річчю Національного університету “Львівська політехніка”, одним із організаторів якої виступав ДВНЗ “Київський національний університет імені Вадима Гетьмана”.

Мета конференції – об’єднати успішних підприємців і креативних науковців для проведення змістовного діалогу. Формат заходу – проведення панельних дискусій із залученням провідних науковців і практиків з України та світу.

Основні тематичні напрями роботи конференції:

1         Постіндустріальна економіка: вимоги, реалії, можливості інноваційної інфраструктури

2         Проблеми формування конкурентного фахівця  для постіндустріальної економіки

3         Проблеми розвитку інноваційного середовища

4         Використання міжнародного досвіду та співпраці у розвитку інноваційної інфраструктури

Колектив кафедри економіки підприємств на чолі із завідуючою кафедрою – професором Швиданенко Генефою Олександрівною активно приймав участь як у пленарному засіданні, так і у роботі секцій конференції.

Дякуємо приймаючій стороні за дуже високій рівень організації заходів, а чарівному Львову за гостинність!