24 травня 2017 року відбулась екскурсія викладачів кафедри економіки підприємств на завод ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна»26 Травня 2017р.

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» є єдиним в Україні уповноваженим виробником безалкогольних напоїв і питних вод під товарними знаками, які належать Компанії Coca-Cola. Підприємство реалізує свою продукцію лише на території України.

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» здійснює повний цикл виробництва напоїв, починаючи з підготовки води, виробництва сиропу і закінчуючи розливом готових напоїв у пластикові (ПЕТ) пляшки, виготовлені тут же.

арантування стабільно високої якості напоїв підприємство вважає своєю головною задачею і незмінним зобов’язанням перед споживачами і замовниками. Тому у своїй роботі ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» прагне максимально задовольнити і перевершити їхні очікування. Це прагнення підкріплено відповідністю Системи менеджменту безпеки харчових продуктів підприємства вимогам стандартів СТБ ІСО 22000-2006 та ISO 22000-2005, Системи менеджменту якості – вимогам стандартів СТБ ІСО 9001-2009, ISO 9001-2008 та ISO 14 000.

Продукція підприємства відповідає не лише міжнародним і національним стандартам якості, але й у більшості випадків навіть більш суворим вимогам глобальних стандартів якості компанії Coca-Cola. Добровільні зобов’язання підприємства також закріплено в Політиці ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» в галузі якості та безпеки продукції.

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна» забезпечує безперервний контроль якості на усіх стадіях виробничого процесу: від сировини і матеріалів до готового напою.