2 червня 2017 року на базі КрНУ, за підтримки МОН України вперше відбувся Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.28 Червня 2017р.

Студенти КНЕУ ім. В. Гетьмана - Бородков Олександр та Переверзєва Ольга на чолі з науковим керівником - к.е.н., професором, завідувачем кафедри економіки підприємств - Швиданенко Генефою Олександрівною ризикнули прийняти участь у Конкурсі. На Конкурс було представлено наукова роботана тему: «Новітня концепція оцінювання інноваційного розвитку компанії», яка є пріоритетною, інноваційною та пошуковою за своїм характером у межах спеціальності «Економіка».
Саме студенти КНЕУ ім. В. Гетьмана - Бородков Олександр та Переверзєва Ольга здобули диплом І ступеня серед 70 студентських наукових робіт 101 автора, що надійшли з 35 ВНЗ, в тому числі 16 іноземних. Слід за значити, наші студенти єдині представники українських ВНЗ, які отримали диплом першого ступеня, інші дипломи першого ступеня за напрямками розподілились серед іноземних студентів.