26 червня 2017 року відбулась екскурсія в пятизірковий готель “Опера”, м. Київ27 Червня 2017р.

26 червня 2017 року відбулась екскурсія викладачів кафедри економіки підприємств в п’ятизірковий бутік-готель “Опера”, м. Київ. Мета екскурсії – ознайомлення із операційної діяльністю готелю та налагодження співпраці.

Бутік-готель "Опера" зручно розташований в самому серці Києва на перетині ділової, культурної та історичної частин міста, неподалік від таких визначних пам'яток як Оперний театр, Софіївський та Володимирський собори.

Готель містить 140 різних номерів, серед яких особливо цікавими є тематичні номери-люкс в стилі найвідоміших оперних творів світу: російський, італійський, французький, Єгипетський, американський, марокканський і японський. Кожен з них представляє багату культуру цих країн.

Готель орієнтований на бізнес-сегмент відвідувачів.

Колектив кафедри “Економіки підприємства” дуже вдячний організатором за надану можливість відвідати цей чудовий готель!