21 грудня 2017 року була проведена лекція «Алгоритм вашої продуктивності»25 Грудня 2017р.

21 грудня 2017 року Юрієм Борисовим – власником учбового центру «Astra Sapience», експертом по бізнес-комунікаціях, тренером по публічним виступам, переговорам, мотиваційним спікером   - була проведена лекція «Алгоритм вашої продуктивності» по дисципліні «Підприємництво та бізнес-культура» для студентів 2 курсу факультету економіки та управління .  На лекції також були присутні студенти факультету фінансів та інституту інформаційних технологій в економіці.

Основні питання, що розглядались на лекції, стосувались   побудови стратегії досягнення своїх цілей та алгоритму продуктивності,що включає такі елементи: власні цілі,дії,команда,комунікація, кошти.

Слід відмітити, що дану лекцію Юрій Борисов присвятив своєму батькові, який трагічно загинув в грудні місяці. І відмітив, що потрібно студентам після лекції подзвонити батькам, потрібно цінити своїх близьких і той час, який проводимо з ними – безцінний.

Студенти позитивно сприйняли лекцію та обговорення вражень від проведеної лекції доводить, що подібні заходи мають перетворитися на добру традицію обміну досвідом та підвищення практичної наповненості лекційного матеріалу.

Дякуємо Юрію Борисову за цікаву лекцію, а також, доценту кафедри економіки підприємств Шергіної Л. А. – за ініціативність і організацію заходу!