Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Гаращенко Наталія Миколаївна

Кафедра: Кафедра стратегії підприємств
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 20 років
Біографія:

Кандидат економічних наук, доцент кафедри стратегії підприємств, закінчила Київський державний економічний університет у 1994 р. Навчалась в аспірантурі Київського національного економічного університету з 1997-по 2000 р., з 2010 по 2013 – в докторантурі КНЕУ.

         Викладацькою діяльністю займається з 1994 р. Науково-педагогічний стаж 21 рік.

         Протягом 1994- 2004 року працювала на кафедрі асистентом, старшим викладачем. Викладала дисципліни «Мікроекономіка», «Стратегія підприємства», «Управління стратегічними змінами на підприємстві», «Внутрішній економічний механізм підприємства». Здійснювала керівництво підготовкою курсових та дипломних робіт, проходженням переддипломної практики.

         З 2004 року працює доцентом кафедри стратегії підприємств. Викладає дисципліни «Мікроекономіка», «Стратегія підприємства», «Управління стратегічними змінами на підприємстві», «Фахова науково-дослідна робота студентів», «Методологія наукових досліджень» (англомовна), «Управління знаннями підприємства», «Введення в бізнес-аналіз». За період роботи в КНЕУ була автором начальних програм з дисциплін  «Стратегія підприємства», «Управління стратегічними змінами на підприємстві», «Методологія наукових досліджень» (англомовна), «Управління знаннями підприємства», «Аналіз ринків», «Введення в бізнес-аналіз», магістерської програми «Бізнес-аналітика».

         Працювала  на посаді заступника завідувача кафедри (2005, 2008-2010).

         Сфера наукових інтересів – «Управління мікро- та мезосистемами в новій економіці».

         Має більше 40 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі 2 навчальних посібника, участь у колективній монографії, 10 наукових статей.

       Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник КНЕУ».