Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Федірко Наталія Вікторівна

Кафедра: Кафедра макроекономіки та державного управління
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 11 років
Біографія:

Вищу освіту отримала у Київському національному економічному університеті, здобувши кваліфікацію магістра з державного управління економікою. Навчалась в аспірантурі КНЕУ  та у 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Державне регулювання доходів населення в Україні».

Працювала на посадах асистента, старшого викладача кафедри макроекономіки та державного управління КНЕУ, а з 2013 року  - обіймає посаду доцента.

Здійснювала співпробітництво з Центром перспективних соціальних досліджень Міністерства соціальної політики України та НАН України.

Брала участь у проекті ЄС "Підтримка розробки середньострокової стратегії для поліпшення системи соціальних виплат", а також міжнародних тренінгових проектах фонду Жана Моне, що реалізуються на базі КНЕУ за підтримки Європейської Комісії (Тренінг "Адвокація європейської інтеграції" ( жовтень 2013 р.) та Тренінг "Модель європейського регіонального розвитку" (лютий-липень 2013 р.)).

Викладає дисципліни макроекономіка, економіка суспільного сектору, економіка державного сектору, соціальна інфраструктура і політика, державне управління соціальною сферою.