100-річчя нашого партнеру Шанхайського університету фінансів та економіки20 Листопада 2017р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» вітає багаторічного партнера Шанхайський університет фінансів та економіки (Китай) із 100-річним ювілеєм з дня заснування!

Шанхайський університет фінансів та економіки заснований у 1917 році та розташований у найбільш динамічному китайському місті. Сьогодні він складається з трьох кампусів: Campus Jonggsenbeiий-Роуд, Гудун-Роуд Кампус і Куншен-Роуд Кампус. Викладацький склад університету налічує понад 900 осіб, а кількість студентів - близько 20 000 чоловік, в тому числі більше 1200 іноземних студентів з 50 країн світу.

Шанхайський університет фінансів та економіки є найстарішим економічним університетом у Китаї. Він очолює університетські рейтинги та є всесвітньо відомим як завдяки високим стандартам викладання так  і своїми науковими дослідженнями. Головний принцип Шанхайського університету економіки та фінансів  полягає в  тому, що для розвитку академічних дисциплін необхідні наукові дослідження, що надалі сприяє економічному зростанню країни. У складі Шанхайського університету економіки та фінансів існує велика кількість наукових центрів, найвідоміші з яких - Інститут бухгалтерського обліку та фінансів, Інститут фінансової та економічної досліджень, Інститут вищої освіти, Науково-дослідний центр Маркетинга та багато інших.

Участь у святкуванні 100-річчя Шанхайського університету фінансів та економіки взяли представники кафедри макроекономіки та державного управління завідувач кафедри професор Малий Іван Йосипович та доцент Королюк Тетяна Олександрівна, які наразі перебувають там на науковому стажуванні.

Бажаємо колегам з Шанхайського університету фінансів та економіки успіхів на науково-освітній ниві, реалізації творчих ініціатив та поглиблення дружніх міжнародних стосунків, які сприятимуть посиленню конкурентних позицій наших випускників та подальшому просуванню національних інтересів!