Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Фінансове право

Метою навчальної дисципліни  є опанування майбутніми юристами фундаментальних знань з питань фінансового права як галузі права за окремими її підгалузями та правовими інститутами.

Завданням навчальної дисципліни є надання допомоги студентам в з’ясуванні проблем правового регулювання фінансової діяльності держави та місцевого самоврядування та відносин, які складаються в сфері ринків фінансових послуг.

 

Остання редакція: 30.03.18

Публікаціі з предмету

  • Курсова робота з дисципліни Фінансове право (275 KB)методичні матеріали щодо написання курсової роботи з дисципліни «Фінансове право»07 Грудня 2017 р.
  • Фінансове право (для юристів) (161.5 KB)паспорт з дисципліни «Фінансове право» (для юристів)10 Жовтня 2017 р.
  • Фінансове право (для юристів) (1.2 MB)методичні матеріали щодо змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Фінансове право» (для юристів)04 Жовтня 2017 р.
  • Фінансове право (для економістів) (1.1 MB)методичні матеріали щодо змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з дисципліни «Фінансове право» (для економістів)04 Жовтня 2017 р.