Перша Міжнародна науково-практична конференція «Регіональна політика: законодавче регулювання та практична реалізація»24 Листопада 2015р.

Київський національний університет будівництва і архітектури 24-25 листопада проводить Першу Міжнародну науково-практичну конференцію «Регіональна політика: законодавче регулювання та практична реалізація».

Мета: узагальнення світового досвіду реалізації політики регіонального розвитку, напрацювань фахівців з питань розробки та здійснення регіональної політики, регіонального управління будівельним комплексом.

Тематика конференції:

• Світовий досвід законодавчого регулювання та реалізації регіональної політики;
  • Історико-культурні засади регіонального розвитку України;
  • Політико-правові засади регіонального розвитку України;
  • Децентралізація в Україні: шанси та ризики;
  • Непідконтрольні території України у регіональній політиці;
  • Вплив місцевих виборів-2015 на регіональні політичні процеси і еліти;
  • Політико-правові засади регіонального управління будівельним комплексом;
  • Соціологічні дослідження територіальних систем.

Робота конференції проходитиме у вигляді пленарних засідань, секційних засідань і стендових доповідей.

Від АМУ участь у заході візьме Виконавчий директор  М.Пітцик.