Діалог заради захисту Вітчизни!19 Жовтня 2015р.

Війна нагадала нам про шану і почесність професії захисника Вітчизни! І серед вихованців ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана” є чимало представників цієї почесної професії. У складний для нашої Батьківщини час важливим є спілкування між вихованцями попередніх поколінь, які взяли на себе тягар захисту рідної землі, та нинішніми студентами.
До Дня Захисника Вітчизни 5 жовтня 2015 року кафедрою політичної історії було проведено зустріч із колишнім студентом ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана” Захаровим Олександром Ігоровичем. Нині він лейтенант 53-тьої окремої механізованої бригади ЗСУ, заступник командира роти по роботі з
особовим складом. Зустріч відвідали студенти 1 курсу юридичного факультету і факультету маркетингу й викладачі кафедри. В ході зустрічі були обговорені актульні питання захисту Вітчизни, мотивація для юнаків, які йдуть у лави Збройних Сил України. Студенти цікавились життям та побутом наших захисників на війні, волонтерським рухом, питаннями міжнародної політики. Нинішні студенти виявили значний інтерес до проблем безпеки нашої держави й готовності Збройних Сил її забезпечити.