Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Демченко Надія Миколаївна

Кафедра: Кафедра правового регулювання економіки
Посада: Асистент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 10 років
Біографія:

В 2004 р. закінчила юридичний факультет Київського національного економічного університету, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобувши кваліфікацію магістра права.

На кафедрі правового регулювання економіки працює з листопада 2004 р.

Забезпечує проведення занять з науки «Земельне та аграрне право», навчальної дисципліни «Законодавство про захист економічної конкуренції» для студентів освітнього ступеня «бакалавр» за спеціальністю «Правознавство» .

В 2006-2011 рр. була прикріпленою як здобувач наукового ступеня кандидата юридичних наук до кафедри правового регулювання економіки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право, інформаційне право.

Працює над дисертаційним дослідженням за темою «Питання адміністративної відповідальності в сфері землекористування» за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

З 2006 р. по 2015 р. була Головою Ради Центру художньої творчості юридичного факультету (з 2004 р. - заступником), а також керівником ансамблю народного танцю «Феміда», створеного на юридичному факультеті.