Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Морозова Вероніка Олексіївна

Кафедра: Кафедра правового регулювання економіки
Посада: Асистент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 1 рік
Біографія:

У 2015 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, здобула ступінь магістра за спеціальністю «правознавство» та кваліфікацію магістра права; викладача правознавства (диплом з відзнакою).

З 2015 року навчається в аспірантурі за спеціальністю 12.00.03. – цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право при кафедрі галузевих юридичних дисциплін Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Працює над кандидатською дисертацією.

У 2014 році пройшла навчання за програмою підготовки «Безпека туристичного бізнесу» (Університет економіки та права «Крок» (Україна) при участі Вищої Школи Бізнесу Університету Нурланда (Норвегія) тривалістю 500 годин.

У 2014 році підвищила кваліфікацію, успішно виконавши навчальну програму курсу «Мультимедійні технології навчання» (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова).

У 2015 році прослухала курс «Європейське парламентське право» (110 год.) в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України.