Лекція-пресконференція на тему: «Правове регулювання отримання земельних ділянок у власність та користування: практика застосування»25 Листопада 2015р.

У рамках практичного лекторіуму для студентів кафедрою правового регулювання економіки 24. 11. 2015 року о 16.00 в ауд. 459 було організовано проведення заняття у форматі лекції-пресконференції на тему: «Правове регулювання отримання земельних ділянок у власність та користування: практика застосування».

На цьому заході була надана унікальна можливість поспілкуватися з фахівцем-практиком, начальником Управління державної експертизи та ліцензування Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Нестеренком Тимофієм Андрійовичем, а також отримати відповіді на поставлені запитання.

Значний досвід практичної роботи, професійна компетентність зробили лекцію змістовною та цікавою, а студенти (в кількості 90 осіб) мають неймовірні емоції і враження та бажання ще не раз зустрітися.