Виїзне засідання студентського наукового гуртка "Історія становлення та розвитку європейської правової традиції"20 Травня 2016р.

У студентському науковому гуртку кафедри «Історія становлення та розвитку європейської правової традиції», який очолює талановитий педагог, к.ю.н., доцент Шаркова Ірина Миколаївна, сформувався цікавий творчий колектив, в якому застосовуються цікаві інноваційні  форми дослідницької роботи. Так, окрім звичних студентських наукових досліджень тут пройнялися питаннями: А які історичні пам’ятки в нашому місті  є насамперед правовими? Де нині не на папері, чи екрані, а просто на київських вулицях можна побачити, торкнутися ілюстрацій тих державно-правових явищ нашого минулого, що вивчаються в аудиторіях юридичного факультету і які характеризують його як справжнє європейське місто?

Перший крок у цьому напрямі був зроблений нещодавно. Гуртківці провели виїзне засідання за темою «Магдебурзьке право в історії Києва». Відвідали «Пам'ятникна відзнаку повернення Києву Магдебурзького права», споруджений 1802р. Відкрили для себе безліч нових історико-правових цікавинок. Взяли участь в інтелект-змаганні (у якому, до речі, здобули почесну нічию проти одноосібної команди – керівника гуртка доцента І.М. Шаркової!). Повели фотосесію. Домовилися прийти наступного року до першокурсників на заняттяз історії держави і права зарубіжних країн, коли вивчатиметься середньовічне європейське право, і розповісти про те, що дізналися самі.

Студенти-гуртківці радять своїм колегам призначати побачення біля цієї цікавої історичної пам’ятки.

В найближчих планах наукового студентського гуртка дослідження особливостей застосування в регулюванні правових відносин принципу справедливості в історії нашого міста. Приєднуйтесь до «Справедливості по-київські: мандрування з Григорієм Савичем». Квест готують студенти всіх курсів ЮФ, навіть п’ятого….