Підсумки роботи кафедри за 2014 рік30 Грудня 2014р.

Підводячи деякі підсумки «Кафедра європейської інтеграції за 2014 рік». Рік був надзвичайно напруженим, проте й доволі результативним, що яскраво свідчить про високий ступінь інноваційної активності кафедри. Основними здобутками є:

·         захист двох кандидатських дисертацій (А. Гончарова, А. Чужиков);

·         участь у випуску трьох монографій та одного посібника;

·         надруковано 41 наукову статтю в т.ч. що зареєстровані в міжнародних наукометричних базах даних (7). Розширилась географія публікацій. Відтепер це Естонія, Німеччина, Південна Корея, Польща, РФ, Франція, Чехія;

·         основні наробки співробітників кафедри використані МЗС України, Представництвом України при ЄС, Київським регіональним центром Державного агентства з інвестицій;

·         члени кафедри були залучені до реалізації трьох базових грантів ЄС (тобто тих, що реалізуються в КНЕУ) та одного дистанційного (Черкаси);

·         у грудні 2014 р. було подано 6 наукових робіт студентів для участі у першому турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт: Шевченко Наталя, Зіневич Властеліна (науковий керівник – доц. Федірко О.А.); Любачівська Роксоляна, Циганенко Анна (доц.. Ткаленко С. І.), Конторчук А. (доц. Вінська О.Й.), Немеш Олександр (ст. викладач Гончарова А.О.).