Магістри КНЕУ приймають іноземних гостей03 Листопада 2016р.

31 жовтня 2016 р. відбулася зустріч майбутніх магістрів напряму «Міжнародні фінанси» з представниками зарубіжних університетів-партнерів. Ця зустріч проводилася в межах візиту до КНЕУ професорів Д. Грошека (університет Редлендз, США) і   М. Рейфа (Братиславський економічний університет, Словакія).

Багато студентів нашого університету поєднують навчання в магістратурі з роботою в міжнародних компаніях, тому дискусія з питань корпоративної культури у навчальних закладах та компаніях в Сполучених Штатах,    Словаччині та Україні виявилася цікавою для всіх учасників.

Гостинний майданчик для дискусії надала кафедра іноземних мов і міжкультурної комунікації, адже наразі майбутні магістри опікуються проблемами корпоративної культури в межах англомовного курсу «Міжкультурна комунікація», запровадженого кафедрою у минулому році.