Тренінг «Європейські бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності»: III та IV етап28 Квітня 2016р.

Згідно програми грантового проекту №553110-EPP-1-2014-1-UA-EPPJMO- MODULE, команда тренерів з кафедри міжнародного менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у 2015 та 2016 році провела III та IV етапи тренінгу «Європейські бізнес-практики корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)» на базі Київського національного економічного університету. В ході тренінгу викладачі та студенти виступали в якості експертів та оцінили особливості практики КСВ в різних компаніях. Число учасників зазначених етапів тренінгу перевищило 60 осіб.

Заключне засідання третього і четвертого етапу відбулося 6-го квітня 2016 року, де викладачі представили свої науково-методичні розробки для викладання окремих тем в різних дисциплінах, що включають питання корпоративної соціальної відповідальності.

Відкрила заключне засідання зазначених етапів тренінгу академічний координатор проекту «Європейські бізнес-практики КСВ» професор кафедри міжнародного менеджменту КНЕУ імені Вадима Гетьмана Петрашко Людмила Петрівна. Вона акцентувала увагу присутніх на тому, що досягнутим результатом даного тренінгу стало ознайомлення учасників з теоретичними основами та практичним досвідом питань соціальної відповідальності, стимулювання розвитку бачення ефективних стратегій корпоративної соціальної відповідальності як невід’ємної складової сталого розвитку та поширення європейського досвіду відповідальних бізнес-практик, впровадження отриманих знань як у викладацьку діяльність, так і у діяльність українських компаній.

Також з вітальним словом до присутніх звернулася національний координатор по роботі з партнерами Оксана Тюпа громадської організації «Lets do it Ukraine!» та презентувала Всеукраїнську екологічну акцію «Lets do it Ukraine! Зробимо Україну чистою разом!».
  Першим модулем заключної сесії тренінгу була презентація  командних та індивідуальних проектів-кейсів «Європейські бізнес-практики КСВ: адаптація в Україні».

Другим модулем заключної сесії тренінгу був воркшоп «Експертна оцінка кейсів КСВ». Учасники воркшопу взяли участь в оцінці як теоретичних так і практичних аспектів корпоративної соціальної відповідальності на прикладі підготовлених учасниками тренінгу кейсів.

Наприкінці сесії учасникам тренінгу були вручені сертифікати.

На даний час команда проекту продовжує підготовку збірника навчальних кейсів з різних аспектів корпоративної соціальної відповідальності, що були розроблені учасниками тренінгу, а також проводить тематичне дослідження.