Відбувся конкурс бізнес-кейсів із зовнішньоекономічної діяльності21 Квітня 2016р.

Протягом двох місяців студенти 3-го курсу факультетів міжнародної економіки і менеджменту та інформаційних систем і технологій  брали участь у кейс-тренінгу з зовнішньоекономічної діяльності, який був організований професором кафедри міжнародного менеджменту Гальперіною Любов’ю Павлівною та старшим викладачем кафедри міжнародної економіки, к.е.н. Хоменко Ольгою Володимирівною за сприяння Інституту вищої освіти КНЕУ та Асоціації Україна-Близький Схід з метою розвитку та активізації практичних навичок студентів.

Учасники пройшли тренінговий курс за участі ментора від бізнесу Олександра Петрушко та розробили проекти з експортно-імпортних операцій, в основі яких покладено ґрунтовний аналіз законодавчої бази зовнішньоекономічної діяльності України, Ірану, Тунісу, а також особливостей врахування переходу прав власності, ризиків відповідно до базових умов торгівлі ІНКОТЕРМС 2010, визначення оптимальних логістичних шляхів, методів здійснення міжнародних розрахунків, а також оцінки рентабельності зовнішньоторговельної операції.

Студенти успішно представили свої проекти 6 квітня 2016 року та отримали почесні грамоти ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за розробку та обґрунтування проекту зовнішньоекономічної діяльності в конкурсі бізнес-кейсів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». На підсумкову зустріч був запрошений випускник КНЕУ, один із засновників та колишній лідер KNEU Case Club Максим Сидоренко, який поділився досвідом щодо організації роботи Кейс Клубу та надихнув студентів креативними ідеями до втілення нових проектів.