Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Стрельник Світлана Олександрівна

Кафедра:Кафедра міжнародної економіки
Посада:Доцент кафедри міжнародної економіки
Вчене звання: немає
Науковий ступінь:кандидат економічних наук
Стаж роботи:5 років
Біографія:

Закінчила ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю «Економічна теорія» (1999-2004), здобула кваліфікацію магістра з економічної теорії, викладача економіки. На включеному навчанні протягом 2002-2003 рр. здобула кваліфікацію бакалавра з фінансів та обліку у бізнес-школі Нортумбрії (м. Ньюкасл, Велика Британія). Навчалась в аспірантурі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (2004-2008); захистила кандидатську дисертацію на тему «Транснаціоналізаційні фактори інтеграції України у світове господарство» зі спеціальності економічна теорія та історія економічної думки.

Має великий досвід навчально-методичної роботи, проводила лекційні, семінарські та практичні заняття та іспити з таких наук як: «Глобальне підприємництво» (в тому числі англійською мовою), «Міжнародна економіка», «Міжнародна безпека»,  «Управління міжнародною конкурентоспроможністю», «Тренінг з міжнародної економіки»; «Виробнича практика»; регулярно проводить індивідуально-консультативну роботу зі студентами; наразі здійснює наукове керівництво щодо написання курсових та магістерських дипломних робіт. Неодноразово викладала курс "Глобальне підприємництво" в університетах Німеччини. 

Отримала грант на стажування в Центральному Європейському Університеті (м. Будапешт, Угорщина) за темою «Лідерство та менеджмент: прозорість та чесність» (07.2014) та за темою «Дослідження та оцінка у вищій освіті: методи та результати» (04.2012). Стажувалась у Міжнародному університетському центрі Дубровник (Хорватія) за темою «Війна та мир у ХХІ ст.» (04.2014). Приймає участь у щорічних науково-методичних конференціях, міжнародних науково-практичних конференціях; опубліковано 29 наукових праць: з них 27 наукового та 2 навчально-методичного характеру, в тому числі 13 статей у фахових виданнях; взяла участь у тренінгах для тренерів Фонду Моне «Модель європейського регіонального розвитку» (16-21.12.2013, 07-12.07.2014)  та «Інноваційний та інвестиційний розвиток Європейського Союзу» (04-08.11.2013);взяла участь у семінарі Кайдзен «Управління виробництвом. Управління якістю» (09.2012); пройшла курс підготовки та отримала диплом професійного тренера у Школі бізнес-тренерської майстерності (SBTA) (10.2011-12.2011); взяла участь у тренінг-курсі «Формування психолого-педагогічної компетентності викладачів університету» (11.2010-03.2011); взяла участь у тренінгу для викладачів вищих навчальних закладів «FacultyDevelopmentWorkshopSeries» під керівництвом Програми ім. Фулбрайта (11.2010); приймала участь у семінарі «Проджект менеджмент P2Mта досвід Японії» (09.2012); приймала участь у семінарі «Крок до кооперації ЄС-Україна у сфері досліджень» (JSO-ERA) (11.2011). Постійно відвідує відкриті лекції та майстер-класи відомих професорів та фахівців у сфері міжнародної економіки (професора Нью-Йоркського державного університету Грегорі Гаденера (США); професора університету Редландс Джеральда Грошека (США); професора університету Бредлі Джені Тріпсес (США)), а також керівників та партнерів провідних міжнародних організацій (KPMG, PwC, E&Y, Deloitte).

Має досвід роботи у міжнародній логістичній компанії DHL (2003-2010) на позиції провідного фахівця з ціноутворення.