Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Міжнародний фінансовий ринок

Метою курсу „Міжнародний фінансовий ринок” є формування знань студентів в сфері теоретичних засад міжнародного фінансового середовища, а саме фінансового ринку,   придбання та впровадження практичних навичок у студентів щодо процесу заощадження коштів, впровадження інвестиційних механізмів, обігу міжнародних фінансових активів, які сприяють розвитку фінансових технологій, що в кінцевому випадку призводить до розв’язання сучасних фінансових проблем.

Основними завданнями курсу „Міжнародний фінансовий ринок” є вивчення природи і сутності міжнародного фінансового ринку, опанування ролі міжнародного фінансового ринку як в світовому фінансовому просторі, так і в економіці окремої країни; ознайомлення з функціонуванням сегментів міжнародного фінансового ринку; вміння використовувати основний інструментарій сегментів міжнародного фінансового ринку, що базується на проведенні статистичних розрахунків для прийняття відповідно вірного інвестиційного рішення.

Предметом курсу „Міжнародний фінансовий ринок” є  міжнародні економічні відносини, які формуються в світовому просторі, в обігу на якому знаходяться міжнародні та інші фінансові активи різноманітного економічного змісту і термінів обігу, а також різноманітні послуги, що надаються світовій спільноті величезною кількістю фінансових посередників.

Зміст курсу:

Тема 1. Міжнародний фінансовий ринок: сутність, функції, роль та значення.

Тема 2. Посередницька діяльність на міжнародному фінансовому ринку.

Тема 3. Законодавче регулювання фінансових ринків окремих країн.

Тема 4. Ризик та доходність на міжнародному фінансовому ринку.

Тема 5. Світовий валютний ринок

Тема 6. Міжнародний ринок грошей.

Тема 7. Міжнародний ринок акцій

Тема 8. Міжнародний ринок облігацій

Тема 9. Строкові контракти на міжнародному фінансовому ринку

Тема 10. Фондові біржі світу та їх операції.

 

 

Остання редакція: 30.11.15

Публікаціі з предмету

  • Міжнародний фінансовий ринок (24.3 KB)паспорт навчальної дисципліни “Міжнародні біржові технології”   . Дисципліна магістерського рівня.11 Липня 2016 р.