Вітаємо наших студентів та аспірантку з одержанням стипендії CFA Institute27 Грудня 2016р.

В рамках співпраці CFA Institute та кафедри міжнародних фінансів ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана», аспірант кафедри міжнародних фінансів та два кращих студенти магістерської програми «Міжнародні фінанси»
отримали стипендії (Awareness Scholarships)
 для здачі І рівня CFA!

CFA (Chartered Financial Analyst – Дипломований фінансовий аналітик) – одне з найбільш авторитетних звань в області фінансів та інвестицій, присвоюються Інститутом CFA (CFA Institute) за результатами успішного складання  трьох іспитів та отримання чотирьох років досвіду роботи в інвестиційній сфері.
Нагадаємо, що після оновлення у 2015 році магістерських навчальних програм з міжнародних фінансів, викладачі кафедри здійснюють професійну підготовку фахівців за CFA стандартами, що дає можливість студентам Університету випробувати свої сили  у складанні іспитів для отримання сертифікату Chartered Financial Analyst®, який є одним з найбільш авторитетних та значущих сертифікатів для фінансових аналітиків. Отримання сертифікату CFA свідчить про наявність знань та навичок, затребуваних для роботи на фондових ринках, в банківській справі, в сфері корпоративних фінансів, управління фондами, страхування, консультування по вкладенню коштів.

Вітаємо!

Бажаємо успіхів у складанні іспиту!