Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Новини кафедри

 • 14 Вересня 2017

  Заходи до днів Польщі

  До днів Польщі в КНЕУ кафедра оголошує конкурс есе серед студентів та викладачів.  Теми:  1. Польща й Україна можуть спільно збудувати успішне майбутнє, засноване на повазі та почутті солідарності (Анджей Дуда). 2. Немає вільної й незалежної Польщі без вільної й незалежної України (Юзеф Пілсудський). 3. Польща — країна, розташована на схід від Заходу і на захід від Сходу (Славомір Мрожек). Вимоги:1. Мова есе польська або українська. 2. Обсяг – 1 сторінка А4, 14 шрифт, 1,5 інтервал, всі поля 2 см. 3. Есе надсилати до 29 вересня 2017 року на адресу jezyk_polski_kneu@ukr.net. Переможці конкурсу отримають призи: книги та підручники польською мовою, а також кращі есе будуть надруковані в газеті „Dziennik Kijowski”.  
 • 08 Вересня 2017

  Проведення інтерактивних лекцій

  Сучасний рівень підготовки студентів передбачає використання інноваційних методик і технологій навчання. Викладачі нашої кафедри успішно провели інтерактивні лекції з дисциплін "Українська словесність", "Мовна культура сучасної бізнес-комунікації", "Культура наукової мови". Активну участь у проведенні лекцій взяли студенти 1та 2 к. міжнародної економіки і менеджменту, маркетингу, економіки та управління, юридичного факультету та ін. (були запропоновані презентації, цікаві доповіді та відеоресурс з коментуванням прослуханого матеріалу).
 • 30 Серпня 2017

  1 вересня - День знань!

  Шановні колеги, дорогі наші студенти! Вітаємо з початком нового навчального року та Днем знань! Це свято мудрості й наполегливої праці. Віримо, що наші досвідчені колеги та талановита молодь зі своєю нестримною творчою енергією змінять країну на краще та побудують щасливе майбутнє для нашого народу! Добра всім, міцного здоров’я, творчого натхнення, миру та злагоди! Усім студентам бажаємо щасливої життєвої та професійної дороги, хай  здійснюються всі найзаповітніші мрії! Успіхів Вам у праці та навчанні!
 • 22 Серпня 2017

  24 серпня - День Незалежності України

  Дорогі колеги, співвітчизники! Урочисто вітаємо з  Днем Незалежності України усіх, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської України. Щиро зичимо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, добробуту, творчих злетів, успіхів у високому служінні в ім’я України та її працьовитого народу! Бажаємо добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового щасливого життя, до кращого прийдешнього. Слава Україні!
 • 26 Травня 2017

  25 травня - День філолога

  25 травня – наше професійне свято - День філолога! Вітаємо всіх поціновувачів красного слова! Філологія - одна з найдавніших та найцікавіших наук.  Любов до слова  об’єднала багатьох студентів та викладачів різних факультетів нашого вишу. Щиро радіємо з цього! 
 • 21 Травня 2017

  24 травня - День слов'янської писемності й культури!

  Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов’янської писемності. Брати були православними ченцями, слов’янську абетку створили у грецькому монастирі. Слов’янська писемність була створена в IX ст.. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця» на ім’я візантійця Костянтина (прийнявши чернецтво він став Кирилом), а допомагав йому старший брат Мефодій.В Україні День слов’янської писемності й культури відповідно до Указу Президента України від 2004 року відзначається щорічно 24 травня. Вітаємо всіх колег!
 • 17 Травня 2017

  Вітаємо переможців студентської наукової конференції!

  Секція "Поглиблення професійної мовленнєвої компетенції..." І місце - А.Білоус, М.Грузан, Л.Камінська, А.Камсюк, М.Мацюк, Ю.Предко (МЕ 106); Е. Абдулаєва, А.Кривенко, Д.Кривошея (МЕ 104), ІІ місце - Д.Пертія (УМБ 506), ІІІ місце - С.Парубець, Л.Кармазіна (МЕ 108); секція "Українська мова та література" І місце - О.Коваленко, Т.Демчук, В.Фараонов (ЮФ 107), Є.Нотевський (ЕП 101), Є.Бондаренко (ОЕФ 102), ІІ місце - Р.Воронюк, Я.Арбич, (ЮФ 103), С.Бондаренко (ФМ101), ІІІ місце - В.Кравченко (ОЕФ 103), А.Сарапин, М.Степанюк (ОЕФ 101), А,Абаєва, В.Бондар, А.Рудницька, Ю.Чухліб (ФФ103). Бажаємо переможцям конференції подальших успіхів на навчальній та науковій ниві!  
 • 12 Травня 2017

  16 травня стартує 84-та студентська наукова конференція

  16 травня о 13:15 в  ауд.217 (5 корпус КНЕУ) стартує 84-та студентська наукова конференція "Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України" (секція "Українська мова та література"). 
 • 08 Травня 2017

  8-9 травня_Україна відзначає Дні пам'яті та примирення

  Дні пам’яті та примирення  на офіційному рівні Україна відзначає разом із усім цивілізованим світом у скорботі за жертвами Другої світової війни. У Києві до Дня пам’яті і примирення 8 травня о 12:00 біля Національного музею історії України (вул. Володимирська, 2) відкриється фотодокументальна виставка про внесок українців в перемогу над нацизмом. Історики мовою фактів, розсекречених документів та унікальних світлин розповідять про боротьбу проти нацистської Німеччини, тогочасну інформаційну війну та в’язнів концтаборів. Українці цими днями доповнюють свій одяг червоним маком – символом пам’яті майже 8 мільйонів загиблих співвітчизників та 65 мільйонів вбитих у Другій світовій війні по всьому світові... А 9 травня об 11.00 - мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до пам’ятників жертвам світової війни. Пам’ятаємо - перемагаємо...  
 • 27 Квітня 2017

  Міжнародна наукова конференція "Українська термінологія і сучасність"

  27-28 квітня в Інституті української мови НАН України розпочала свою роботу Міжнародна наукова конференція "Українська термінологія і сучасність". Пленарне засідання урочисто відкрив директор Інституту української мови НАН України, доктор філол. наук, професор, завідувач відділу діалектології Гриценко Павло Юхимович. У роботі конференції взяли активну участь викладачі нашої кафедри, наукові праці вже опубліковано в збірнику наукових праць "Термінологічний вісник" (НАН України, Інститут української мови, В.4, К., 2017).
перша :: 1 2 3 :: Остання