Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Новини кафедри

 • 06 Березня 2018

  Шевченківські дні

  Уся Україна та цивілізований світ традиційно вшановують 9-10 березня  пам’ять видатного українського поета, художника та громадянина Тараса Шевченка цілою низкою урочистих заходів. Ці дні було внесено Міжнародною організацією ЮНЕСКО до Календаря пам'ятних дат, адже ім’я Великого Кобзаря - це символ України. Студенти КНЕУ 1 курсу з вибіркової дисципліни "Практична риторика" підготували тематичні презентації та промови в дистанційному режимі.
 • 27 Лютого 2018

  Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції

  Шановні колеги! 15 березня 2018 р. запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегії міжкультурної комунікації в мовній освіті сучасного ВНЗ». Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, французька, польська. Тематичні напрями роботи конференції: 1. Теоретичні та прикладні проблеми розвитку міжкультурної комунікації. 2. Мовне моделювання міжкультурної комунікації в умовах глобалізації. 3.  Трансформація національних педагогічних стратегій мовної підготовки в траєкторії професійної освіти.
 • 19 Лютого 2018

  21 лютого весь цивілізований світ відзначає Міжнародний день рідної мови

  Щороку до Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) кафедра проводить олімпіаду з української мови серед студентів нашого університету! Вітаємо переможців цього року!  
 • 18 Лютого 2018

  Вітаємо переможців олімпіади

  За результатами олімпіади з української мови І місце посіли студенти: Хом`як Вікторія (факультет міжнародної економіки та менеджменту, 1к., гр.МЕ-105, викладач - Терещенко С.І.), Кулібаба Софія (факультет економіки та управління, 1 к., гр.ЕО-101, викладач - Товстенко В.Р.); ІІ місце - Ємельянова Ксенія (факультет міжнародної економіки та менеджменту,1 к., гр. МО-3, викладач - Ярошевич І.А.); ІІІ місце - Пернарівська О.О.(факультет обліку та податкового менеджменту, 1 к., гр.ОА-101, викладач - Козловська Л.С.), Кашуба О.А. (факультет міжнародної економіки та менеджменту, 1к.,МЕ-104, викладач - Ковтунець О.С.), Спіцина Валерія (факультет міжнародної економіки та менеджменту, 1к., 6МО-1, 5 гр., викладач - Терещенко С.І.). Щиро вітаємо з перемогою!
 • 14 Лютого 2018

  Олімпіада з української мови-2018

  Кафедра до Міжнародного дня рідної мови проводить серед студентства нашого університету Олімпіаду з української мови «Нове життя нового прагне слова!» (М.Рильський) Чекаємо всіх охочих 16 лютого о 14.40 в ауд. 421 (1-й корпус).
 • 04 Лютого 2018

  Заходи до Міжнародного дня рідної мови

  Щороку до Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) кафедра проводить олімпіаду з української мови серед студентів нашого університету! Чекаємо на переможців і цього року!   "Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мово! Мова – пісня колискова. Мова – матері уста"  (Іван Багряний)  
 • 23 Січня 2018

  Вітаємо переможців ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  17.12.2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь студенти ВНЗ м.Києва.  Наші студенти посіли призові місця. Щиро вітаємо переможців: Крутько Христину, Мельник Валерію - (1 к. ІН 101, Інститут інформаційних технологій в економіці) та  Пернарівську Ольгу (1 к., факультет обліку та податкового менеджменту).
 • 02 Січня 2018

  Відзначаємо на державному рівні

  6 січня виповнюється 80 років від дня народження одного із найактивніших представників українського культурного руху шістдесятників у XX ст. - поета, перекладача, літературознавця та правозахисника Василя Семеновича Стуса (1938-1985).  Постановою Верховної Ради України рекомендовано оголосити 2018 рік роком Василя Стуса. "Як добре те, що смерті не боюсь я і не питаю, чи тяжкий мій хрест ..."   
 • 29 Грудня 2017

  Вітання з прийдешніми святами!

  Дорогі наші колеги! Щиро вітаємо Вас із чарівними святами - Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята і символ-оберіг року принесуть у ваші родини добро, мир і достаток! Бажаємо щастя, міцного здоров’я та здійснення всіх найзаповітніших мрій! Нехай Новий рік буде багатим та щедрим на здобутки як в нашій благородній професії, так і для держави! Зі святами!
 • 20 Грудня 2017

  Вітаємо переможців

  Вітаємо переможців ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентської молоді - Виноградову Анну (факультет маркетингу, 1 курс) та Фомічова Андрія (факультет економіки та управління, 1 курс). 
перша :: 1 2 3 :: Остання