Програма набору молодих спеціалістів у КПМГ06 Листопада 2015р.

Якщо Ви – студент останніх курсів чи випускник економічних або фінансових спеціальностей, знаєте основи бухгалтерського обліку та аудиту, вільно володієте англійською мовою та мрієте про кар’єру в успішній міжнародній компанії,– поспішайте подати заявку в КПМГ на вакансію асистента аудитора.

В нашій компанії Ви станете частиною компетентної та цілеспрямованої команди, а також зможете здобути досвід роботи, працюючи над проектами для найбільших українських та міжнародних компаній.

КПМГ докладає багато зусиль для того, щоб навчати та розвивати своїх співробітників, та надає широкі можливості для кар'єрного та професійного зростання.

Процес відбору складається з декількох етапів, а саме:

·         онлайн тестування на аналіз числової та вербальної інформації

·         професійне тестування в офісі компанії англійською мовою

·         інтерв’ю: з представником HR, менеджером Відділу аудиту, а також фінальне інтерв’ю з партнером компанії

Дізнатися більше про кар’єрні можливості можна на сайті kpmg.ua/careers.

З питань, пов’язаних з Програмою стажування та працевлаштування молодих спеціалістів, Ви можете звернутись за тел. (044) 490 55 07 або email: graduate@kpmg.ua