Оплачуване стажування в КПМГ: група податкового супроводу злиттів та поглинань05 Листопада 2015р.

header

Оплачуване стажування в КПМГ: група податкового супроводу злиттів та поглинань (M&A)

Кого ми шукаємо:

Студентів-економістів останніх курсів та випускників

2013-2015 років, які:

1.     Мають базові знання бухгалтерського обліку та податкової системи України.

2.     Вільно володіють англійською та українською/російською.

3.     Цікавляться M&Aміж великими міжнародними корпораціями та хочуть долучитися до цих процесів.

4.     Прагнуть активного розвитку та швидкого зростання кар’єрнимисходами КПМГ.

Чим ми займаємося:

Допомагаємо міжнародним інвесторам здійснювати інвестиції в український бізнес шляхом його придбання:

·         Аналізуємо податкові ризики, що можуть перейти до інвестора разом із придбаною компанією.

·         Консультуємо щодо можливостей зниження таких ризиків та механізмів захисту інвестора від них.

·         Розробляємо та допомагаємо у запровадженні ефективних з податкової точки зору структур придбання українського бізнесу із залученням іноземних юрисдикцій.

Ми також консультуємо міжнародні компанії щодо податкових аспектів ведення бізнесу в Україні.

Під час стажування Ви будете:

·         Шукати та аналізувати інформацію у базах даних.

·         Обробляти бухгалтерську та податкову інформацію.

·         Допомагати у підготовці консультацій та звітів для клієнтів.

Ви не залишитесь один на один із цими завданнями, Вам обов’язково допоможуть колеги. З часом та досвідом, Ви матимете більше відповідальності за ведення проектів, будете спілкуватися з клієнтами та самостійно готувати податкові консультації та звіти.

Як підготуватися до інтерв’ю:

1.     Перегляньте Податковий кодекс України (визначення термінів, податок на прибуток підприємств, податок на доходи нерезидентів, ПДВ);

2.     Перегляньте аналітику в пресі щодо податкової реформи, що планується з 1 січня 2016 року;

3.     Дізнайтеся, які валютні обмеження зараз діють в Україні щодо отримання валютної виручки резидентами та виплати доходів нерезидентам;

4.     Ознайомтеся з механізмом застосування конвенцій про уникнення подвійного оподаткування;

5.     За можливості, ознайомтесь з основними принципами BEPS та чим зумовлена їх поява;

6.     Будьте у гарному настрої, заспокойтесь, зосередьтесь та не хвилюйтесь.

Всі, хто успішно закінчить стажування, будуть запрошені на позицію Консультанта. Реєструйтеся та приєднуйтесь до команди професіоналів КПМГ в Україні!

Максим Завальний, менеджер, Відділ податкових та юридичних послуг

Більше інформації: