Білошапка Вікторія Степанівна

Кафедра: Кафедра банківської справи
Посада: Доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 25 років
Біографія:

Закінчила Київський інститут народного господарства за спеціальністю "Фінанси і кредит" . Захистила кандидатську дисертацію "Банки на ринку цінних паперів". Протягом педагогічного стажу роботи отримала вчений ступінь кандидата економічних наук та вчене звання доцента. Заслужений працівник КНЕУ.

Відомий науковець в галузі банківської справи. Викладає дисципліни "Центральний банк і грошово-кредитна політика" та "Гроші та кредит". Автор багатьох публікацій, підручників, посібників, які мають значний вплив на підвищення освітнього рівня науковців, студентів, практиків банківської діяльності в питаннях діяльності центрального банку і грошово-кредитної політики, особливостей інноваційної банківської діяльності та сучасних технологій надання банківських послуг.