Гриджук Дмитро Миколайович

Кафедра:Кафедра банківської справи та страхування
Посада:професор
Вчене звання: немає
Науковий ступінь:доктор економічних наук
Стаж роботи:7 років
Біографія:

Заслужений економіст України. Відомий високопрофесійний фахівець в галузі банківської справи. У 2013 році став переможцем загальнодержавної премії  «Людина року» в номінації "Фінансист року -2012"
У 2010 отримав премію від Європейської Бізнес Асамблеї за внесок у Європейську інтеграцію України.
Кандидат економічних наук, у 2017 р. закінчив докторантуру кафедри банківської справи КНЕУ ім. Вадима Гетьмана,  Із 2012 року по теперішній час, працює на посаді доцента кафедри.

У 1985 р. закінчив Одеський інститут народного господарства за спеціальністю «фінанси і кредит», Виробничий стаж понад 37 років, стаж роботи на керівних посадах понад 21 рік, із 2000 по 2016 рік обіймав посаду Голови Правління ПАТ "КБ"ХРЕЩАТИК".

7 років науково-педагогічної діяльності на кафедрі банківської справи; понад 37 років практичної банківської діяльності, з них 22 роки - Вищий менеджмент банку.