Івасів Ігор Богданович

Кафедра: Кафедра банківської справи
Посада: Професор
Вчене звання: професор
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 24 роки
Біографія:

У 1985 році закінчив середню школу №6 м.Тернополя. В 1991 році з відзнакою закінчив Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю «Фінанси та кредит» (спеціалізація «Кредит»). Працював у комерційних структурах, банках та фінансових установах. Навчався у аспірантурі та докторантурі кафедри банківської справи Київського національного економічного університету під керівництвом професора А.М.Мороза. Здобув вчений ступінь кандидата економічних наук (кандидатська дисертація: «Комерційні банки в інфраструктурі фінансового ринку», 1997) та доктора економічних наук (докторська дисертація: «Вартість банку: теорія та управління», 2009).

Автор понад сотні наукових публікацій та навчально-методичних праць. Член спеціалізованих вчених рад із захисту докторських дисертацій.

Директор Інституту кредитних відносин КНЕУ.

Сфера науково-педагогічних інтересів: інституційні аспекти функціонування фінансової системи, вартісно-орієнтоване управління (VBM) в банках, корпоративне управління в банках.