Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Кривонос Андрій Олексійович

Кафедра: Кафедра банківської справи
Посада: Старший викладач
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: немає
Стаж роботи: 22 роки
Біографія:
Співзасновник і незмінний керівник Асоціації франчайзингу (Україна) з 2001 року, куратор проектів з розвитку франчайзингу – teamvision Україна, Каталог франшиз, СемінарЦентр, виставка "Франчайзинг", співведучий першого каналу про франчайзинг Franch.tv.
 
Як громадський діяч робить все для подальшого розвитку громадянського суспільства та реалізації конституційних прав і свобод громадян, очолюючи Гуманітарний центр, займаючи ряд громадських посад в дорадчих і консультативних органах при органах влади.
 
Викладає з 1996 року з початку бухгалтерські дисципліни, з часом «Гроші та кредит» та «Операції банків», а також дисципліни, пов’язані з франчайзингом. Є автором магістерської програми за напрямком «Франчайзинг» у Таврійському національному університеті. 
 
Навчальні дисципліни та акторські курси викладав в більше ніж 10 навчальних закладах на рівні молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра, а також МБА та курсах підвищення кваліфікації державних службовців. Старший викладач кафедри банківської справи Київського національного економічного університету.